2 червня, 2023, 11:49

Переважна більшість вважає створення мінімального резерву нафти та нафтопродуктів під час війни, небезпечним, такі дані опитування, яке було проведено НафтоРинком серед підписників та читачів соціальних медіа групи ExPro.

76% респондентів дали негативну відповідь на питання: «Чи потрібно зараз, під час війни виконувати директиви ЄС про створення мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів (МЗНН)?», нагадаємо, відповідну  ініціативу, щодо створення МЗНН та  створення системи репортингу нафтопродуктів озвучив голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

При цьому 12% підтримали необхідність створення зазначеного резерву на базі державних компаній «Нафтогаз» та «Укрнафта» і лише 7% висловили схвальну позиції цієї ініціативи в цілому без застережень.

5% опитаних схвально відповіли на питання: «Хто вписав в ініціативи по створенню резервів скраплений газ».

Слід зазначити, що опитування не є репрезентативним, тому ми не зазначаємо кількість опитаних та похибку. Аудиторія читачів та підписників соціальних медіа групи ExPro складається з бізнесменів, держслужбовців, експертів та журналістів, що працюють на енергетичному ринку.