27 січня, 2023, 15:50

Дві крупні мережі АЗС та мінімаркетів у Сполучених Штатах увійшли до рейтингу найкращих франшиз в країні: 7-Eleven Inc. та Circle K опинилися у топ-100 списку Franchise 500 Entrepreneur.

Франшиза 7-Eleven посіла 18-е місце, а Circle K (міжнародна мережа АЗС, що належить канадській компанії Alimentation Couche-Tard Inc.) - 88-ме місце.

Як зазначається на сайті Entrepreneur, компанія оцінювала франшизи за великою кількістю факторів - від розміру початкової інвестиції до технічною підтримки та сили бренду.

Щоб відкрити крамницю 7-Eleven, потрібно від $125 тис. до $1,3 млн. Однією з сильних сторін цієї франшизи Entrepreneur називає акцент на навчанні та системі підтримки для своїх франчайзі. У США вже понад 7300 франшизових крамниць 7-Eleven, а в світі - понад 59 тис. 7-Eleven також є однією з найбільших мереж АЗС в США.

Початкові інвестиції для відкриття точки продажів під брендом Circle K становлять від $269 тис. до $2,1 млн. Хоча Circle K спіціалізується на продажах пального, компанія пропонує своїм франчайзі високу гнучкість. Наприклад, вони можуть обрати, чи продавати в своєму мінімаркеті пальне, чи відкривати ресторан швидкого харчування тощо. Компанія також заохочує кожного підприємця підлаштовувати свій асортимент під потреби та з урахуванням особливостей розташування. Circle K також надає партнерам сильну підтримку та доступ до централізованих закупівель товарів.