22 вересня, 2022, 16:00

Компанія 7-Eleven Inc. виставила на продаж 73 АЗС з мінімаркетами. З них 33 станції - в Нью-Джерсі, Массачусетсі та Нью-Йорку; сім - у Техасі; декілька - в середній Атлантиці та на Середньому Заході; і кілька на Західному узбережжі, повідомляє CSP Daily News.

Середня площа виставлених на продаж АЗС становить приблизно три чверті акра (приблизно 3 тис. м2). Частина ділянок - великі за розміром,  тоді як решта - площею приблизно 2 тис. м2 або менше. Розміри магазинів також різні: від маленьких кіосків до повноцінних крамниць площею близько 640 м2. Тридцять п'ять ділянок є власністю 7-Eleven, тоді як решта - орендовані. Компанія продає всі АЗС без права збереження бренду.

Об’єкти нерухомості продаватимуться на конкурсі за процедурою подання закритих пропозицій. Можна подати заявку на купівлю одного, декількох або всіх об’єктів. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 1 листопада.

7-Eleven займає перше місце в рейтингу CSP Top 202 серед мереж “зручних” магазинів та АЗС у США, маючи 13 тис. точок продажів. З них приблизно 9,5 тис. об’єктів працює під брендом 7-Eleven, близько 3,8 тис. од. - під вивіскою Speedway і близько 500 - під назвою Stripes. На АЗС компанії також присутні бренди Laredo Taco Company та Raise the Roost Chicken and Biscuits. В рейтингу враховується кількістю об’єктів, що напряму належать компанії. Загалом 7-Eleven управляє, надає франшизу або ліцензує понад 77,7 тис. магазинів у 19 країнах.