30 жовтня, 2023, 13:05

Цифрова організація виробництва забезпечує формування індивідуального підходу до кожного клієнта, заявила в коментарі НафтоРинку компанія Premier FOOD Group.

«Для кожного АЗК ми формуємо індивідуальне замовлення. Для цього у нас створений свій власний R&D хаб з понад 500 напрацьованих власних рецептів – індивідуально під наших клієнтів», - зазначили в компанії Premier FOOD Group.

Загальна тенденція розвитку компаній-замовників, які використовують Food-сервіс, як інструмент формування своєї свого бренду, вимагає індивідуального підходу до кожного клієнта, який забезпечується цифровими технологіями та сервісами.

«Кожен розподільчий центр оснащений системою WMS (Warehouse Management System, управління складськими запасами – НР), яка надає точну інформацію про кількість товарів, їх розташування та стан, що сприяє зменшенню помилок і втрат» - повідомили в компанії.

Впроваджена системf TMS (Transport Management System, управління логістикою – НР) дозволяє ефективно управляти власним парком з 80 спеціалізованих авто та рефрижераторів на маршрутах поміж 10 000 торгівельних точок.

З початку повномасштабного вторгнення в Premier FOOD Group відкрила пять нових логістичних комплекси в Одесі, Вінниці, Полтаві, Дніпрі та у Львові.

Про те, як мережі АЗК, фуд-сервіс, компанії постачальники змінилися після повномасштабного вторгнення, як подолали виклики та що очікують в найближчий період, читайте в огляді НафтоРинку, який незабаром буде опубліковано в розділі «Статті».

Джерело: НафтоРинок