Сполучені Штати провели конструктивні переговори з індійськими офіційними особами щодо пропозиції обмежити ціни на російську нафту, повідомляє Reuters з посиланням ан заяву заступника міністра фінансів США Уоллі Адейемо.

«Я мав дуже конструктивну розмову з моїми індійськими колегами щодо пропозиції обмеження цін, але також багато спілкувався з учасниками приватного сектора в Індії», - сказав Адейемо журналістам у Нью-Делі в п’ятницю.

Група найбагатших економік світу G7 прагне запровадити механізм обмеження цін на експорт російської нафти до 5 грудня, коли набудуть чинності санкції Європейського Союзу, що забороняють морський імпорт російської нафти.

Пропозиція обмежити ціни на російську нафту спрямована на скорочення доходів від експорту нафти, які Москва використовує для фінансування свого військового вторгнення в Україну, одночасно забезпечуючи достатню пропозицію сировини, сказав Адейемо. "Ми дуже стурбовані тим, що 5 грудня... ми опинимося в ситуації, коли доступ до російської нафти для світу зменшиться і потенційно призведе до підвищення цін", - сказав він.

Схожі новини