Мережа OKKO закрила збір коштів на «ДОВГІ РУКи ТрО», перерахувавши на цей проєкт 48 млн грн, а також завершує збір коштів на ШАРКи. Про це компанія повідомляє на сторінці в FaceBook.

В компанії зазначили, що не змогли обрати одну область з проєкту «ДОВГІ РУКи ТрО» “Повернись живим”, тому вирішили закрити збір на розвідувально-ударні комплекси для сил тероборони повністю. 

В OKKO також нагадали, що з кінця грудня минулого року фонд “Повернись Живим” збирав 333 млн грн на розвідувально-ударні комплекси (РУКи) зі 120-мм мінометами для ТрО. Кошти на кожну область – від 10,8 млн грн до 32,4 млн грн – акумулювали окремо, оскільки тероборона сформована за територіальним принципом, регіони мають від однієї до трьох бригад. 

Окрім того, OKKO завершує збір грошей на 25 безпілотників Shark. Компанія вже зібрала понад 316 млн грн, що достатньо для закупівлі 24 дронів. Загальний кошторис проєкту – 325 грн. “24 акула у зграї, а перша вже відпрацьовує свої завдання”, – написали в компанії. Нагадаємо, що нещодавно OKKO передала ЗСУ перший безпілотник Shark.