На Житомирщині затримали учасників злочинної групи, які викрадали нафту з трубопроводу  «Мозир – Броди». Про це повідомляє департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України на своїй сторінці в мережі Facebook.

У ніч проти 16 жовтня на території Звягельського району Житомирської області поліцейські затримали шістьох учасників угруповання, яке спеціалізувалися на викраденні нафти з трубопроводу. Для цього вони зробили врізку та зливали сиру нафту у спеціально обладнаний автомобіль, кажуть у поліції. 

Як встановили оперативники, діяльність угруповання організував місцевий кримінальник, який залучив як спільників ще 5-х осіб. Маючи зв’язки в охороні державного підприємства, підозрювані отримували розклад і маршрути нарядів. Окрім того, мали спецзасоби, які дозволяли не привертати до себе зайвої уваги: пристрої нічного бачення та подавлення радіосигналу. 

За результатами проведення 20 санкціонованих обшуків поліцейські вилучили вантажівку, два легкові автомобілі, генератор, обладнання та речі, які використовували для викрадення нафти, чорнові записи.

Викрадену нафту збували підпільним виробникам палива та легальним підприємцям на території області та за її межами.

У ході слідства правоохоронці отримали докази причетності фігурантів до кількох врізок у нафтопровід на території області. Сума завданих збитків встановлюється.