ТОВ «ГОЛДЕН ГАЗ» скасовує через суд анулювання ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.  

ТОВ «ГОЛДЕН ГАЗ» (власники – Андрій Бухановський та Владислав Лобода; директор – Андрій Бухановський) у травні цього року звернулось до суду з позовом до ГУ ДПС у Чернігівській області та просило визнати протиправним та скасувати розпорядження про анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним на АГЗП (пр. Миру, 231, м. Чернігів; вул. Київська, 19, с. Вертіївка; вул. Чернігівська 5, смт Михайло-Коцюбинське; вул. Носівський шлях, 21 Б, м. Ніжин; вул. Магістральна, 13, смт Козелець; вул. Миру, 11 а, смт Барва; вул. Перемоги, 64, с. Займище; вул. 1-го травня, 123Е, с. Вокзал-Городня, Чернігівська обл.) та поновити інформацію щодо дії вказаних ліцензій. 

Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду від 18.05.2023 задоволено заяву ТОВ «ГОЛДЕН ГАЗ» про забезпечення позову та зупинено дію розпорядження ДПС в частині анулювання ліцензій позивача на право роздрібної торгівлі пальним на вказаних АГЗП. 

Ухвалою суду від 19.05.2023 відкрито провадження Постановою апеляційного суду від 12.09.2023 апеляційну скаргу ГУ ДПС у Чернігівській області задоволено: ухвалу Чернігівського окружного адміністративного суду від 18.05.2023 скасовано; ТОВ «ГОЛДЕН ГАЗ» відмовлено у задоволенні заяви про забезпечення позову. 

Розгляд справи в суді першої інстанції триває.у справі та призначено справу до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження. Пізніше судом вирішено проводити розгляд справи за правилами загального позовного провадження. Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду від 20.07.2023 зупинено провадження у справі до одержання витребуваних судом документів. Ухвалою суду від 31.08.2023 поновлено провадження у справі. 

Не погодившись з задоволенням заяви про забезпечення позову, контролюючий орган звернувся з апеляційною скаргою до Шостого апеляційного адміністративного суду.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів ви зможете прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.