Державна індійська корпорація Hindustan Petroleum Corporation ( HPCL) сподівається в кінці червня запустити додаткові установки свого НПЗ Vizag на півдні Індії та розширити його потужність до 15 млн т на рік, повідомляє Reuters з посиланням на голову компанії Пушпа Джоші.

За його словами, HPCL наразі перебуває в процесі введення в експлуатацію нових установок заводу, які збільшать його потужність. Раніше вона становила 8,33 млн т на рік. 

Очільник компанії додав, що з квітня HPCL збільшить обсяги закупівлі нафти. «Імпорт сирої нафти зростатиме, адже ми розширюємо потужності. Ми будемо купувати з будь-яких напрямків, де нижчі ціни», - сказав Джоші журналістам.

Індія за рахунок імпорту покриває понад 80% своїх потреб у нафті. Тим часом індійські нафтопереробники інвестують мільярди доларів у модернізацію своїх заводів, щоб задовольнити зростаючий попит на паливо.

Наразі компанія не забезпечує свою мережу АЗС пальним власного виробництва, сказав голова компанії. «Ми продаємо вдвічі більше, ніж виробляємо на нафтопереробних заводах, тому (розширення потужностей - НР) допоможе HPCL стати більш самодостатньою у забезпеченні нафтопродуктами», - зазначив він.