Грецька компанія Hellenic Petroleum вже рік як відмовилась від російських нафти та нафтопродуктів, йдеться в листі компанії на адресу швейцарського трейдера Eco Fuel Trading S.A., копія якого є в НафтоРинку.

«Відповідно до запиту ми хочемо засвідчити, що з березня 2022 року Hellenic Petroleum RSSOPP припинила отримання сирої нафти, вихідної сировини, напівфабрикатів або готових нафтопродуктів російського походження», повідомив Старший директор з поставок та експорту М. Маркакіс.

Крім того, Hellenic Petroleum RSSOPP висловлює повагу  та дотримання всіх міжнародних санкцій, санкцій США чи Європейського Союзу, включаючи санкції щодо Росії. «Отже, усі нафтопродукти, що поставляються нафтопереробними заводами Hellenic Petroleum RSSOPP і терміналами Аспропіргос, Елеус і Салоніки нашим місцевим і міжнародним клієнтам, на 100% мають грецьке походження і не змішуються з продуктами російського походження», пише топ-менеджер.

Довідка НафтоРинку:

Hellenic Petroleum є однією з найбільших нафтових компаній Південно-Східної Європи, управляє трьома НПЗ в Греції, в Салоніках, Елефсіні та Аспропіргосі, на які припадає 57% нафтопереробних потужностей країни (решта 43% належить Motor Oil Hellas). За даними НафтоРинку у 2022 р. імпорт дизпального з Греції становив 230,4 тис. т.

#nonrussianorigin

#nonbelarusianorigin