7 лютого, 2023, 16:55

На початку цього тижня АЗС Aladdin Market у Лейкленді, штат Флорида, на три години знизила ціну на низькооктановий бензин до $0,99/галон, що призвело до черг біля заправки, повідомляє FOX 13. 

Акційна ціна діяла з 11 до 14 години у вівторок. Напередодні 11 години ранку біля АЗС Lakeland утворилися черги з автомобілів. Клієнти чекали, поки на стелі засвітиться незвичайно низька ціна – $0,99/галон.

Співвласник АЗС Сем Рабі каже, що компанія придумала унікальну бізнес-модель. Вона повертає клієнтам 70% прибутку, отриманого від продажів супутніх товарів, у вигляді знижок на бензин. «По суті, ми надаємо людям контроль над тим, якими будуть ціни на бензин наступного дня, тож чим вищі продажі в крамниці, тим дешевшим буде бензин», - сказав Рабі FOX 13. За інформацією ЗМІ, Aladdin Market зазвичай продає бензин на 30-40 центів дешевше, ніж конкуренти. Сем Рабі каже, що хотів би надихнути інші компанії прийняти подібну бізнес-модель.

Під час дії акції у вівторок АЗС продала по $0,99 близько 6 тис. галонів бензину (22,7 тис. л). В компанії визнають, що цього разу вона торгувала в збиток, але Сем Рабі каже, що йому подобається робити людей щасливими. «Це дуже допомагає мені міцно спати вночі», - сказав він FOX 13. Подібну акцію компанія Aladdin Market вже проводила минулого літа, і реалізувала приблизно таку ж саму кількість пального.