Численні прохання повторити успіх першого семінару з організації бізнесу харчування на АЗС підштовхнули НАФТОРИНОК знову зібрати аудиторію в Києві. Бо їсти на заправках завжди хочеться і потрібно швидко та якісно задовільнити клієнта. 

Про сучасні тренди фудсервісу,  вплив карантину на харчування, концепти точок фаст-фуду на АЗС і дуже багато чого ще про «поїсти на заправці» розкажуть професіонали S-PROF, фахівці з досвідом організації фудсервісу різних масштабів, від точок на невеликих локаціях, в тому числі на АЗС, до найкрутіших ресторанів у Львові та Києві: Андрій Янчук та Олексій Глущенко.

Спеціально на зустріч з представниками українських АЗС до Києва приїздить з Німеччини пан Valdemar Duarte, директор з розвитку ключових клієнтів RATIONAL International AG, який готується поділитися з учасниками семінару прикладами успішних проєктів в Європі.

Якщо ви будуєте нову АЗС, або розумієте, що настав час все поміняти на заправці, яка вже не відповідає бажанням клієнтів - приходьте за новими ідеями організації харчування на АЗС!

Захід відбудеться за адресою м. Київ, вул Чорновола, 20 (вхід з вулиці, вивіска  S-PROF).

 
УМОВИ УЧАСТІ ДЕЛЕГАТІВ:
ДелегатиВартість
Представник АЗС€100
Постачальник товарів та послуг на АЗС€200

Підписникам НАФТОРИНКУ знижка 10%.

Запашною австрійською кавою люб'язно пригощає JULIUS MEINL

event_send_request_title event_send_request_message