9 травня, 2020, 09:00
Тема номера

АЗС на карантині

Пандемія та введення в Україні карантину стали неабияким випробуванням для українського бізнесу і, зокрема, мереж АЗС. Оператори заохочують клієнтів рохраховуватись через мобільні додатки, не виходчи з авто. Продажі палива впали на третину у квітні. Не краща ситуація була й в травні. Проте, мереж активно долучаються до благодійних акцій, витрачаючи мільйони гривень.

Огляд

Дизпальне Q1 2020

Інфраструктура

Чи потрібні пральні на АЗС?

АЗС - це зазвичай місця з високим трафіком, що роблять їх прибавлими для закладів сфери обслуговування. Як виявилося, в деяких країнах на АЗС все частіше відриваються громадські пральні, які є досить поширеними в країнах Західної Європи. 

Огляд

Бензини Q1 2020

Інтерв'ю 

"Технотрейд": раціональні відповіді на непрості питання

Починаючи з цього року на всіх АЗС і нафтобазах повинні бути встановленні рівнеміри та системи збору даниз з рівнемірів и витратомірів. Розібратись з непростою темаю НафтоРинок попросив Віктора Васильєва - директора компанії, що відома в Україні, як надійний постачальник рішень з автоматизації АЗС і нафтобаз.

Цікава АЗС

Затишна UPG

У фокус рубрики "Цікава АЗС" потрапив столичний комплекс UPG. Компанія почала закріплюватись у Києві і є взірцем для подальших об'єктів мережі.

Огляд

LPG Q1 2020

Огляд

AdBlue Q1 2020

Огляд

Бітум Q1 2020

Огляд

Реалізація на АЗС Q1 2020

Рейтинг

Топ-10 кращих мереж АЗС Австралії

В Австралії найпопулярнішою є мережа 7-Eleven, хоча на національному ринку є багато локальних гравців, що не поступаються за рівнем відомій світовій мережі.

Огляд

Авіапальне Q1 2020

Огляд

Будівництво АЗС, лютий-квітень 2020