31 грудня, 2023, 18:00
Тема номеру

Без неї ніяк…

Що дало можливість ритейлу нафтопродуктів стати найприбутковішим бізнесом країни, що воює. Видання дослідило виготовлення та продаж Їжі на заправних станціях, дослідило напрямок, у який до повномасштабного вторгнення інвестували одиниці роздрібних операторів. Знайомтесь з дослідженням українського ринку food-сервісу.

Тренди АЗС за версією Британської GRIDSERVE

Norwich Electric Frecourt – є прекрасним прикладом автомобільної мобільності, яка стала відомою на весь світ, тепер, після півтори роки експлуатації, це не тільки автозарядка, це центр розвитку територій.

 

Інтерв’ю

Андрій Кравчук: Digital signage – це скорочення витрат та збільшення прибутку».

Засновник компанії Innovative DMC поділився досвідом успішно впроваджених проектів автоматичного online-керування різними типами аудіо та відео-контенту та трендами Digital signage які доступні в якості послуг до реалізації в Україні.

Дослідження

Антирейтинг АЗС, або як ми (не) любимо наших відвідувачів.

У бізнесі, який орієнтований на кінцевого споживача, велика увага приділяється тому, щоб задовільнити клієнта. Огляд «задоволеності» по трасі М-03 від Києва до Полтави та назад, проїхавши понад 700 км доріг та нарахувавши майже 80 АЗС, підготували за п’ятизірковою шкалою Google maps.

Окрема думка

Персонал, який створює сервіс на АЗК

Експерт із клієнтського сервісу на АЗС, Максим Потапський розповів про інвестиції в найдорожче – в персонал.

Відкриття

Інстаграмна АЗС на Закарпатті

Із новою регіональною мережею GO Group Oil зустріч сталася у засновника ExPro Consulting, заступника командира батареї 128 бригади Геннадія Кобаля випадково, коли він прямував у відпустку до рідної Іршави. Всі подробиці від проекту до першого клієнта та випуску карток програми лояльності.

Досвід польських колег

Як продається кава на АЗС в Україні та Польщі

Компанія AMIC Energy є крупним гравцем на двох ринках – в Україні та Польщі, поділилася досвідом продажу кави у цих країнах.

Інтерв’ю

Вікторія Горова: «Клієнти їдять на АЗК UPG, бо тут є власна кухня»

Завдяки яким сміливим рішенням вдалося годувати відвідувачів заправних комплексів UPG навіть під час обстрілів та блекаутів і яку роль у цьому відігравала власна кухня у VIVO Café, йдеться у розповіді заступниці виконавчого директора мережі.

Перспективи галузі

Майбутнє нафти й газу в світі: погляд Shell

Результати досліджень галузевих експертів, якими вони поділилися під час останнього Shell Energy Podcast, які відповідали на питання: чи можливий перехід на відновлювальні джерела енергії аби досягти нульового рівня викидів до 2050 року без традиційних джерел енергії таких як нафта, газ та вугілля.

Інтерв’ю

Наталія Чіріч: «Ми не зручні для конкурентів, бо продаємо дешеве пальне».

Перебіг подій, пов'язаний з питаннями навколо сплати податків мережі заправок бренду Avantag7 та тиском з боку ДПС, сформованого на сумнівній аналітиці, яка з’явилась в медіа, подано від безпосередньої учасниці, від директорки мережи АЗС.

Інтерв’ю

Радослав Мішталевський: «Страйки на українсько-польському кордоні зменшили наші продажі більше ніж удвічі».

Від початку російсько-української війни компанія ORLEN стала стратегічним партнером держави у постачальні пального. Як події в Україні впливають на європейський ринок пального, особливо Балтійського та Східного регіонів.