18 лютого, 2022, 09:00
Тема номера: 

ОШТРАФУЙ МЕНЕ, ЯКЩО ЗМОЖЕШ

Історія шквальних перевірок АЗС розпочалася ще в квітні 2021 р., коли український уряд активізував боротьбу з нелегальним ринком. Як повідомляв раніше НафтоРинок, на виконання доручення прем’єр-міністра України до боротьби з нелегалами долучилися регіональні представництва ДФС, ДСНС та інші. Наприкінці року для досягнення святої мети виявити та знешкодити порушників пристала й поліція. Проте, як повелося, під час війни із «сірими» під приціл перевіряльників потрапили всі підряд, у тому числі й ті, хто замовляв спецоперації в регіонах.

Інтерв'ю: 

БЕНДЖАМІН НОТХАФТ: «МИ МАЄМО ПРОЄКТИ ПО ВСЬОМУ СВІТУ»

Огляд: ДП- Грудень 2022
Огляд: Бензини- Грудень 2022
Огляд: LPG - Грудень 2022
Огляд: CNG- Грудень 2022
Огляд: Реєстрація нових автомобілів - Грудень 2022
Огляд: Будівництво АЗС - Грудень 2022
Огляд: Реалізація на АЗС - Грудень 2022
Огляд: Adblue - Грудень 2022
Інтерв'ю: 

«КРОССХІМ»: «ДО АВСТРАЛІЇ ТАНКЕР З ADBLUE ЙДЕ ДВА МІСЯЦІ»

Останній квартал 2021 р. був непростим для промисловості на тлі стрімкого зростання цін на природний газ. Унаслідок зупинки азотних заводів у деяких країнах виник дефіцит AdBlue. Втім, українські виробники змогли в цей час збільшити обсяги виробництва та скористалися кризою для виходу на нові ринки. Про те, як компанія контролює якість та куди експортує AdBlue, НафтоРинку розповів директор «КроссХім Київ» Олександр Іващенко.

Топ: 

ПОДІЇ 2021 РОКУ

Нас тішить думка про те, що багато в чому ми дуже традиційні та послідовні. Наприклад, щодня видаємо два випуски НафтоРинку Daily (fuels та LPG), а щомісяця – друкований журнал, на який чекає кожен власник заправки. Іноді ми дозволяємо собі волюнтаризм, ну от як щодо подій 2021 р. Пригадаймо трохи більше, ніж ми писали на своїх інформаційних майданчиках, адже ці історії мали суттєвий вплив на розвиток українського ринку пального.

Модульні АЗС

ВЕЛИКІ ПЕРСПЕКТИВИ МАЛИХ АЗС

Цього разу НафтоРинок на волинських землях. Певно, місцеві оператори вичерпали натхнення для будівництва класичних АЗС, тому бізнесмени пробують нові-старі проєкти модульних заправок там, де це можливо з отриманням дозвільних документів та має економічний ефект. Хоча в Україні цей напрям не дуже подобається крупним мережам АЗС.

Інтерв'ю

ЕДУАРД ТРОЦЕНКО: «ВИ ОТРИМУЄТЕ ЗАРЯДКУ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ ЗА УКРАЇНСЬКОЮ ЦІНОЮ»

Логістика:

АВТОМАТИЧНІ ПЕРЕВАГИ

Уже минуло чотири місяці після офіційного запуску системи автоматичного зважування транспорту на дорогах. Учасники ринку нафтопродуктів цю подію публічно не коментували. Очевидно, всі нормально сприйняли запровадження більш цивілізованих правил гри в сфері автоперевезень. За спостереженнями НафтоРинку, норми відвантаження нафтопродуктів на нафтобазах знизилися по всій країні. Однак не під запис деякі компанії зізнаються, що нові правила – неідеальні, та й до роботи WiM-систем часом виникають питання. Фахівці ж кажуть, що результати зважування транспорту в русі в цивілізованих країнах використовують лише як індикативні і такі, що потребують перевірки на стаціонарних вагах.

За кордоном: 

NESTE: МІНІМАРКЕТИ БЕЗ ПЕРСОНАЛУ

Крупний оператор «холодних» АЗС фінська компанія Neste вже відкрила на своїх станціях вісім автоматизованих мінімаркетів Easy Deli. Три з них розташовані в Фінляндії, а ще п’ять – у Латвії. У фінському офісі компанії кажуть, що задоволені роботою цих крамниць, але наразі не планують збільшення їхньої кількості. Easy Deli – це рішення для продажу супутніх товарів на АЗС, де немає персоналу. Серед переваг магазину Easy Deli – легкість монтажу та мобільність. Крамницю можна швидко встановити без виконання будь-яких земляних робіт